W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Cieszynie

ul. Bobrecka 29
ul. Szeroka 13
ul. Graniczna 79
43-400 Cieszyn


tel. centrala Starostwa - 33 47 77 144
tel. sekretariat Starosty - 33 47 77 156

Serwis internetowy: www.powiat.cieszyn.pl
e-mail: sekretariat@powiat.cieszyn.pl
EPUAP: /pzcieszyn/skrytka


NIP Starostwa (dla pracowników): 548-21-37-408
NIP Powiatu: 548-26-04-548
REGON: 072186224

Składy osobowe komisji Rady Powiatu Cieszyńskiego VI kadencji 2018-2023

Składy osobowe komisji Rady Powiatu Cieszyńskiego
VI kadencji 2018-2023

Komisja Rewizyjna
1. Ficek Bogdan – Przewodniczący
2. Rucki Piotr – Wiceprzewodniczący
3.  Hudziec Janusz
4.  Konieczny Grzegorz
5.  Michnik Renata

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Krehut Grażyna – Przewodnicząca
2. Ficek Bogdan - Wiceprzewodniczący
3. Chrapek Czesław
4. Mendrek Tadeusz
5. Suchanek Anna

Komisja Budżetu i Finansów
1. Nogowczyk Jerzy – Przewodniczący 
2. Szarzec Ireneusz – Wiceprzewodniczący
3. Juroszek Janusz
4. Król Janusz
5. Michnik Renata
6. Poloczek Jan
7. Sikora Jerzy
8. Wałach-Kaczmarzyk Monika


Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej
1. Suchanek Anna - Przewodnicząca
2. Łabaj Danuta – Wiceprzewodnicząca
3. Mendrek Stanisław
4. Nogowczyk Jerzy
5. Rucki Piotr
6. Chrapek Czesław

Komisja Edukacji
1. Łabaj Danuta – Przewodnicząca
2. Staniek Mirosław- Wiceprzewodniczący
3. Grzebielec Wojciech
4. Hudziec Janusz
5. Kawulok Kazimierz
6. Kajzar Maria

Komisja Dróg Publicznych Transportu i Bezpieczeństwa
1. Rucki Piotr - Przewodniczący
2. Hudziec Janusz -Wiceprzewodniczący
3. Szarzec Ireneusz
4. Juroszek Janusz
5. Mendrek Tadeusz
6. Sikora Florian 
7. Sikora Jerzy

Komisja Środowiska i Rolnictwa
1. Sikora Florian - Przewodniczący
2. Michnik Renata - Wiceprzewodnicząca
3. Kędzierski Adam
4. Konieczny Grzegorz
5. Krehut Grażyna
6. Mendrek Stanisław
7. Suchanek Anna

Komisja Kultury, Sportu i Promocji Powiatu
1. Staniek Mirosław - Przewodniczący
2. Łabaj  Danuta - Wiceprzewodnicząca
3. Grzebielec Wojciech
4.  Kawulok Kazimierz
5. Kędzierski Adam
6. Mendrek Tadeusz
7. Wałach Kaczmarzyk Monika
8. Kajzar Maria 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane